9+ Najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek w 2023 roku (marzec)

10 kwietnia 2023

Chcesz zaprojektować swój własny t-shirt? Przejrzeliśmy najlepsze programy do projektowania koszulek, abyś mógł zacząć tworzyć już dziś!

Ponieważ style ewoluują z dnia na dzień, ludzie są ciekawi, jak wyszukać nowe trendy w świecie mody. Może to być łatwo pod wpływem wielu czynników, takich jak filmy lub wydarzenia.

wiadomość sponsorowana

Jednym z trendów, które kręcą się wokół są zaprojektowane koszulki. Mimo że jest to sposób na budowanie marki, ludzie znajdują radość w noszeniu zaprojektowanych koszulek. Projekty mogą być inspirowane markami, dialogami filmowymi, wizerunkami celebrytów, wydarzeniami i wieloma innymi. Oprócz tego, ludzie wykorzystują ten trend do kampanii lub protestów.

Teraz staje się to bardziej prosty i łatwiejszy proces projektowania koszulek i dostosowywania ich do swoich potrzeb poprzez różne oprogramowanie. Oto najlepsze oprogramowanie dla Ciebie, aby zaprojektować własne koszulki.

9+ Najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek

 1. Adobe Illustrator - Najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek dla profesjonalistów (wybór redakcji)
 2. Canva - Najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek dla początkujących (Wybór redakcji)
 3. CorelDRAW - Najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek z szablonami i czcionkami
 4. Placeit - Najlepsze oprogramowanie do tworzenia makiet koszulek
 5. Rush Order Tees - Najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek online
 6. Adobe Photoshop - Najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek z edycją zdjęć
 7. Snaptee at snaptee.co - Najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek kompatybilne z urządzeniami mobilnymi
 8. DesignAShirt - Najlepsze przyjazne dla budżetu oprogramowanie do projektowania koszulek
 9. GIMP - Najlepsze darmowe narzędzie do projektowania koszulek

7+ Najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek w 2023 r.

1. Adobe Illustrator (Wybór redakcji)

Najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek dla profesjonalistów

wiadomość sponsorowana

Jako profesjonalista nie ma potrzeby szukać dalej najlepszego oprogramowania do projektowania koszulek, ponieważ Adobe Illustrator jest najlepszym wyborem dla profesjonalistów.

To oprogramowanie oparte na wektorach pomoże Ci w dokładnym skalowaniu tekstu, obrazów i logo, dzięki czemu Twoje koszulki będą wyglądać wyraziście.

Bez kompromisu na jakość projektu, oprogramowanie graficzne pomoże Ci z sitodruku, haftu i więcej na koszulkach, jak na swoje potrzeby. Ponieważ jest on wszechstronny dla wielu użytkowników, możesz łatwo importować pliki, takie jak szablony z innych stron.

Ponieważ oprogramowanie do projektowania koszulek jest przeznaczone dla profesjonalistów, może być trudne do pracy dla początkujących. Mimo że zapewnia samouczki online, ma bardziej stromą krzywą uczenia się niż inne opcje na naszej liście.

Ale ogólnie jest to standard branżowy, jeśli chodzi o tworzenie unikalnych wzorów koszulek ze względu na jego potężne funkcje.

 • Zyskaj 65% zniżki na oprogramowanie Adobe - skorzystaj z naszego przewodnika po zniżkach Adobe Creative Cloud.
 • Pobierz 10 darmowych zdjęć z Adobe Stock - zdjęcia, ilustracje i filmy bez praw autorskich.

Plusy

Wady

➕ Najlepszy dla biznesu ➖ Drogie
➕ Wszechstronność dla profesjonalistów ➖ Trudniejsza nauka
➕ Wysokiej jakości projekty

Wypróbuj Adobe Illustrator

wiadomość sponsorowana

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2. Canva (Wybór redakcji)

Najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek dla początkujących

Biorąc pod uwagę ogromny wachlarz funkcji, Canva jest doskonałym wyborem do projektowania koszulek - zwłaszcza dla początkujących.

Oferuje niemal nieskończoną liczbę dostosowywanych szablonów koszulek i jest intuicyjny w użyciu. Canva jest darmowa w użyciu, ale dla funkcji premium ma cenę subskrypcji w wysokości 9,99 $/m.

Canva oferuje szeroką gamę darmowych zdjęć, grafik i ikon, dzięki czemu możesz odpowiednio zaplanować swój projekt. Dzięki możliwości współpracy w czasie rzeczywistym, możesz pracować z zespołem na tej samej stronie. Ponieważ jest kompatybilna z prawie wszystkimi urządzeniami, możesz łatwo udostępniać i eksportować swoje pliki.

Canva ma bibliotekę 3000 czcionek, w tym zarówno darmowych, jak i premium. Oprócz tych wszystkich cech, oprogramowanie zaoferuje Ci również imponujący zestaw marki. Dzięki temu zestawowi możesz pracować, aby stworzyć najlepsze wizualizacje dla brandingu, t-shirtów i innych.

Pros

Cons

➕ Przyjazny dla użytkownika, świetny dla początkujących ➖ Trudności z obsługą dużej ilości zleceń
➕ Duża biblioteka czcionek i szablonów.
➕ Funkcja współpracy w czasie rzeczywistym

Wypróbuj Canva

3. CorelDRAW

Najlepszy program do projektowania koszulek z szablonami i czcionkami

Szukasz oprogramowania, które jest w stanie stworzyć unikalne projekty? CorelDraw jest świetnym rozwiązaniem. Oferuje szeroki wybór czcionek i szablonów, więc oprogramowanie pomoże Ci również w tworzeniu skomplikowanych grafik.

Wraz z 7000 obrazów clip art, oprogramowanie zapewni Ci obrazy w wysokiej rozdzielczości i przyjazne dla użytkownika szablony. Dzięki różnorodności kolorów krojów pisma, oprogramowanie ma możliwość tworzenia żywych wizualizacji. Funkcje takie jak współpraca pomogą Ci pracować z różnymi ludźmi z różnych miejsc.

Pros

Cons

➕ Proces projektowania koszulki przyjazny dla użytkownika ➖ Brak dobrej nawigacji
➕ Najlepszy dla skomplikowanych grafik
➕ Elastyczność w zakupach

Wypróbuj CorelDraw

4. PlaceIt

wiadomość sponsorowana

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia mockupów koszulek

Do prezentowania swoich pomysłów na koszulki i projektów w najlepszy sposób PlaceIt jest świetnym rozwiązaniem. Pomimo pewnych ograniczeń w zakresie czcionek i funkcji dostosowywania, możesz wybrać PlaceIt, biorąc pod uwagę jego wiele zalet.

Oferując najlepsze generatory mockupów, oprogramowanie ma możliwość nadania życia Twoim projektom. Oferując wiele szablonów, oprogramowanie może być używane nie tylko do koszulek, ale także do innych produktów. Na podstawie każdego szablonu, oprogramowanie daje określony wybór grafiki.

Jak to jest łatwe w użyciu, oprogramowanie pomoże Ci pracować nad procesem i osiągnąć wyniki w szybszym procesie. Z wielką elastycznością, można użyć tego oprogramowania do tworzenia wideo, logo, a także może pracować dla projektowania graficznego. Możesz również chcieć zobaczyć nasz post o najlepszych szablonach mockupów t-shirtów.

Pros

Cons

➕ Nieograniczone miesięczne i roczne subskrypcje ➖ Ograniczone rodzaje czcionek
➕ Przyjazny dla użytkownika
➕ Najlepsze dla konfigurowalnych filmów i darmowych makiet

Wypróbuj PlaceIt

5. Koszulki na szybkie zamówienie

Najlepszy program do projektowania koszulek online

wiadomość sponsorowana

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czy szukasz oprogramowania do projektowania niestandardowych koszulek, które może dać szybsze wyniki? Rush Order Tees będzie świetnym rozwiązaniem dla Ciebie. Oferuje szeroki zakres funkcji dostosowywania, dzięki czemu możesz tworzyć najlepsze projekty z tego oprogramowania.

Tutaj możesz wybrać odpowiednie kolory i style dla swoich koszulek z wielu opcji. Przy mniejszym nakładzie czasu i wysiłku, oprogramowanie pomoże Ci w dodaniu tekstów i grafiki do projektów koszulek.

Z ponad 50.000 obrazów clipart, oprogramowanie pozwala na pełną elastyczność w tworzeniu unikalnych projektów dla swoich koszulek. Ponieważ jest łatwy w użyciu, będzie najlepszy zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

Pros

Wady

➕ Dokładny proces ➖ Brak ciągłej dostępności obsługi klienta
Łatwość obsługi oprogramowania
➕ Elastyczność w wyborze lub przesyłaniu zdjęć.

Wypróbuj koszulki na szybkie zamówienie

6. Adobe Photoshop

Najlepszy program do projektowania koszulek z edycją zdjęć

Szukasz łatwiejszego w obsłudze oprogramowania w porównaniu do Adobe Illustrator?

Adobe Photoshop jest najlepszym rozwiązaniem. Nawet jeśli nie działa tak dobrze z wektorami jak Adobe Illustrator, możesz go wybrać, aby wnieść swoją kreatywność do koszulek.

Adobe Photoshop, oferując wiele szablonów, pozwoli Ci dodać obrazy do koszulek. Nawet jeśli uważasz, że nie jest to idealne rozwiązanie do dodawania ilustracji graficznych, tworzenia logo itp. Oprogramowanie to pomoże Ci również w tworzeniu prostych projektów z teksturami, efektami graficznymi wraz z obrazami.

Jeśli jesteś początkujący, możesz również sprawdzić nasze tutoriale Photoshop.

 • Zyskaj 65% zniżki na oprogramowanie Adobe - skorzystaj z naszego przewodnika po zniżkach na oprogramowanie Adobe Creative Cloud.
 • 10 darmowych zdjęć z Adobe Stock - zdjęcia, ilustracje i filmy bez praw autorskich.

Plusy

Wady

➕ Oferuje wszechstronność plików ➖ Nie nadaje się do tworzenia zaawansowanych projektów
➕ Dokładny i szybki proces edycji
➕ Zawiera również tutoriale

/destination:https%3A%2Fwww.photoshop.com%2Fen" target="_blank" lightbox="false" color="color-3″ icon=""]Wypróbuj Adobe Photoshop

7. Snaptee

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek kompatybilne z urządzeniami mobilnymi

Czy szukasz oprogramowania, które jest łatwe w użyciu przez telefon komórkowy? Bez wątpienia, możesz przejść do Snaptee. Jest to wsparcie zarówno dla telefonów komórkowych z systemem iOS, jak i Android, a oprogramowanie jest najlepsze w wyborze odpowiednich szablonów dla twoich projektów.

Z odpowiednim planem i pomysłem na koszulkę, możesz wybrać odpowiednie style i układy odpowiednie dla Twoich koszulek. Nawet jeśli przyzwyczajenie się do interfejsu oprogramowania może zająć trochę czasu, Snaptee będzie dobrym wyborem dla prostych projektów.

Plusy

Wady

➕ Kompatybilny z telefonami komórkowymi ➖ Niektórzy mogą mieć problemy z wyszukiwaniem projektów
➕ Pozwala na dzielenie się projektami
➕ Zawiera również tutoriale

Wypróbuj Planner 5D

8. DesignAShirt

Najlepsze oprogramowanie do projektowania przyjazne dla budżetu

Zapewniając świetną przestrzeń dla usług drukowania i projektowania koszulek, będzie to dobry wybór oferowany w przyjaznej dla budżetu cenie. Dzięki prostemu interfejsowi możesz łatwo tworzyć projekty, nie mając żadnych doświadczeń w procesie projektowania.

Poprzez to oprogramowanie, można łatwo wybrać kolory, styl, dostosować efekty i wiele innych. Wraz z projektowaniem koszulki, oprogramowanie pozwala również pracować na czapki, polo, bluzy z kapturem, itp. w przystępnej cenie.

Pros

Wady

➕ Łatwy do nauki i pracy ➖ Wzory mogą powodować małe rozmiary koszulek
➕ Przyjazny dla budżetu
➕ Świetne i elastyczne opcje

Wypróbuj DesignAtshirt

9. GIMP

Najlepsze darmowe narzędzie do projektowania koszulek

Jako doskonała alternatywa dla Adobe Photoshop, możesz wybrać go do celów od początkujących do profesjonalnych w przystępnej cenie. Zapewnia darmowe szablony, więc możesz łatwo pracować nad projektowaniem koszulek i innych zadań graficznych.

Oferuje szeroki zakres funkcji dostosowywania, oprogramowanie pozwoli Ci edytować teksty, układy, obrazy i inne. Jako edytor grafiki rastrowej, możesz nawet pracować, dodając wtyczki i inne dodatkowe rozszerzenia.

Ponieważ jest łatwy w użyciu i nawigacji, GIMP może być doskonałą alternatywą dla innych programów.

Plusy

Wady

➕ Najlepszy do zadań profesjonalnych ➖ Nie jest to łatwy interfejs
➕ Udostępnia tutoriale
➕ Elastyczne opcje w szablonach

Spróbuj GIMP-a

Porady dotyczące projektowania koszulek

Zanim przejdziemy do oprogramowania do projektowania koszulek, przyjrzyjmy się kilku wskazówkom dotyczącym projektowania koszulek.

 1. Zbadaj i zainspiruj się innymi zaprojektowanymi koszulkami
 2. Wybierz główną koncepcję projektowania koszulek
 3. Wyobraź sobie swój projekt na koszulce
 4. Użyj odpowiedniego oprogramowania do projektowania koszulek, aby zaplanować i stworzyć projekt
 5. Wybierz odpowiedni kolor dla swojego projektu i koszulki
 6. Obrabiaj go na wydajnej drukarce

Często zadawane pytania

Nie znaleziono schematu.

Najlepsze oprogramowanie do projektowania koszulek Podsumowanie

Jeśli oczekujesz wspaniałych i wysokiej jakości wyników w projektowaniu koszulek, lepiej jest zrozumieć każde oprogramowanie.

Na podstawie ich cech i funkcji, można wybrać odpowiedni, który będzie pasował do Twoich projektów i planów. Wspomniane tutaj oprogramowanie do projektowania koszulek będzie dobrze pasować do początkujących do profesjonalistów.

Related Posts

 • Najlepsze szablony mockupów do koszulek
 • Słodkie ręcznie wybierane designerskie koszulki
 • Najlepsze oprogramowanie do projektowania graficznego
 • Najlepsze laptopy do projektowania graficznego