Prezenty fotograficzne dla bliskich

16 września 2018

Prezenty fotograficzne

Niejednokrotnie znajdujemy się w sytuacji, że zabrakło nam pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego. Dodatkowo chcemy, aby prezent ten był wyjątkowy, ale nie kosztował nas zbyt dużo i pokazywał osobie obdarowanej, że nam na niej zależy i o niej pamiętamy. Idealnie do tego nadaje się fotografia.

Wbrew pozorom, zdjęcie to znacznie więcej niż tylko kawałek papieru z uwiecznionym momentem. Są to często zatrzymane wspomnienia, oddające pełno emocji i pozwalające powrócić pamięcią do różnych sytuacji. Prezent fotograficzny to idealny pomysł na coś niezbyt drogiego, a zarazem bardzo emocjonalnego.

Fotoksiążka doskonałym pomysłem na prezent

Fotoksiążki stały się bardzo popularne i bardzo często można otrzymać je w niewygórowanych cenach. Jednak, aby okazały się dobrym prezentem, z którego bliska nam osoba będzie zadowolona, musimy wziąć pod uwagę kilka szczegółów. Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na dobrą jakość wydruku oraz odpowiedni sposób wykonania. Strony powinny być odpowiednio połączone. Fotografie znajdujące się na nich, dobrze żeby były ułożone w takiej kolejności, aby opowiadały pewną historię lub żeby były poukładane tematycznie albo chronologicznie. Takie ułożenie, z pewnością zapewni dużo większe zainteresowanie i satysfakcję osoby obdarowanej. Dodatkowym atutem fotoksiążki, jest to, że na pewno będzie to prezent na długie lata, do którego osoba obdarowana z chęcią często będzie powracać.

Drukowanie zdjęć online

Kalendarz ze zdjęciami

Kalendarz jest jednym z tych prezentów, który na pewno może nosić miano praktycznego. Dodatkowo jeśli na każdej stronie będzie zawierał fotografie upamiętniające różne dobre i motywujące momenty,  do tego zostanie powieszony w odpowiednim miejscu w domu, to może okazać się wspaniałym prezentem. Koszt takiego kalendarza nie jest wygórowany, a emocje, które potrafi przekazać, są bezcenne. Dostępnych jest wiele różnych wzorów i motywów, więc każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Fotokubek

Kubek np. z waszym wspólnym zdjęciem to wspaniały i niedrogi prezent, który ucieszy każdego. Fotografia umieszczona na nim, pozwoli codziennie wracać wspomnieniami do wspaniałych chwil. Biorąc pod uwagę, że możemy wybrać taki kubek, na którym zdjęcie pokazuje się dopiero po zalaniu wrzątkiem jest jeszcze większym atutem i na pewno zrobi dodatkowe wrażenie na osobie obdarowanej. Dzięki temu codziennie, podczas jesiennych i zimowych poranków gorąca kawa lub herbata z rana, na pewno będzie smakować lepiej. 

Ramka cyfrowa do zdjęć

Jest to dobry prezent dla osób, które lubią elektronikę i dodatkowo mają dużą kolekcję zdjęć cyfrowych lub są zapalonymi fotografami i ich kolekcja liczy dużo więcej niż tylko parę fotek od czasu do czasu. Dzięki wbudowanej pamięci, ramka pozwoli na wgranie dużej ilości zdjęć. Biorąc pod uwagę to, że możemy te zdjęcia poukładać w różne śmieszne historie i przeglądać jedno po drugim, może okazać się bardzo wesołym prezentem. Dodatkowo osoba obdarowana, zawsze może wykorzystać ramkę cyfrową, aby wgrać swoje zdjęcia i cieszyć się ich przeglądaniem na co dzień.