25+ Najlepsze pogrubione czcionki dla przyciągających wzrok projektów

23 marca 2023

Projekt, który nie przyciąga uwagi odbiorców, zmniejsza szanse na to, że Twoja praca zostanie zauważona. To właśnie dlatego najlepsze pogrubione czcionki tworzą tak wpływowe oświadczenia. Oto 23 najlepsze pogrubione czcionki. Aby uzyskać więcej opcji, przewijaj dalej!

JUST Sans® Bold Font Mathline Bold Script Font Savana - Script Bold Font Storybook Bold Font Primed Bold Brush Font Bastro - Retro Bold Fonts Retro Young - Vintage Bold Font The Blast Bold Font Majestical Bold Font Andalusia - Bold Font Reymond - Bold Font Grulaks Bold Font

Jednym z kluczowych czynników wpływających na to, czy Twoje projekty przyciągają tłum, jest czcionka, której używasz. Wybór właściwej czcionki, która ma masowy oddźwięk, jest solidna, efektowna i unikalna może rzeczywiście stworzyć bardzo interesujące wyróżniające się projekty. Więc, jakich czcionek powinieneś użyć? Ty bądź sędzią!

wiadomość sponsorowana

Znalezienie odpowiedniej pogrubionej czcionki było kiedyś żmudnym zadaniem. Ale już nie! Stworzyliśmy listę 25 najlepszych pogrubionych czcionek, które z pewnością zrobią wrażenie w Twoim następnym projekcie. Spójrzcie.

25+ Najlepsze pogrubione czcionki dla przyciągających wzrok projektów

 1. Savana - Script Bold Font
 2. Retro Young - Vintage Bold Font
 3. Dark Stone - Bardzo pogrubiona czcionka
 4. Persona - modna pogrubiona czcionka
 5. Pogrubiona czcionka Majestical
 6. Andalusia - czcionka pogrubiona
 7. Bullate - pogrubiona czcionka Blobby
 8. Pogrubiona czcionka Stay
 9. Reymond - czcionka pogrubiona
 10. The Blast - czcionka pogrubiona
 11. Nefilt - unikalna pogrubiona czcionka
 12. Czcionka Breakout Bold Script
 13. Czcionka Mathline Bold Script
 14. Retrips - pogrubiona czcionka serifowa
 15. Czcionki Storybook Regular & Bold
 16. Bigtime - pogrubiona czcionka sygnaturowa
 17. Primed - pogrubiona czcionka pędzlowa
 18. Maille - pogrubiona czcionka do wyświetlania
 19. Golden Metafor - klasyczna pogrubiona czcionka serif.
 20. Reikna - klasyczny pogrubiony szeryf
 21. Czcionki Bastro
 22. Czcionki Buffalo
 23. Humblest Pro
 24. Montreux Classic
 25. JUST Sans
 26. Czcionka do pisania ręcznego Grulaks

Nieograniczone pobieranie czcionek w Envato Elements

Czcionki są kluczowym aspektem projektowania w każdym projekcie wizualnym. Na szczęście Envato Elements to obszerna biblioteka, do której profesjonaliści mogą stale wracać po wszystko, co związane z aktywami twórczymi.

Platforma szczyci się bogactwem zasobów, które pozwalają projektantom, marketingowcom i przedsiębiorcom być najlepszymi opowiadaczami, jakimi mogą być.

wiadomość sponsorowana

A co najlepsze? Możesz pobrać wszystkie potrzebne aktywa za jedną, minimalną opłatą! Od czcionek do szablonów wideo i filmów stockowych do efektów dźwiękowych, Envato Elements to rynek all-in-one dla nowoczesnych twórców!

Twórz projekty plakatów, karty graficzne mediów społecznościowych, pakiety marek, kolaże zdjęć i wiele więcej, gdy masz dostęp do 50 milionów aktywów Envato na końcu palca, w tym pogrubione czcionki!

Dowiedz się więcej

20+ Najlepsze pogrubione czcionki dla przyciągających wzrok projektów

1. Savana - Script Bold Font

Savana. Image Credits: Design Cuts

Przedstawiamy pogrubioną czcionkę skryptową, która pochodzi ze stylem kaligraficznym, który jest idealny do kartek okolicznościowych, wizytówek, brandingu, cytatów, plakatów i więcej. Oprócz podstawowych znaków, Savana- Script Bold font posiada alternatywne znaki, takie jak zestawy stylistyczne, stylistyczne alternatywy, swashes, kontekstowe alternatywy i ligatury.

Inną ekscytującą cechą tej czcionki jest to, że jest dostarczana z czterema opcjami odstępów - normalna, monospace, skondensowana i rozszerzona. Co więcej, ta czcionka również pochodzi z wielojęzycznym wsparciem, dzięki czemu nadaje się do różnych projektów.

Learn More

wiadomość sponsorowana

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2. Retro Young - Vintage Bold Font

Retro Young. Image Credits: Design Cuts

Zainspirowany estetyką retro, Retro Young jest vintage bold script font, który jest świetny dla twojego następnego projektu projektowego, który potrzebuje retro wibracji lub nowoczesnego dotyku. Ta czcionka jest wykonana w połączeniu z liternictwem ręcznym i zawiera duże i małe litery, cyfry, interpunkcję i więcej.

Pochodzi z normalnym odstępem i może być zoptymalizowany do dowolnego rozmiaru. Ta czcionka jest odpowiednia dla logo, odręcznych cytatów, plakatów, opakowań produktów, nagłówków i mediów społecznościowych.

Learn More

3. Dark Stone - Extra Bold Font

Ciemny Kamień. Image Credits: Design Cuts

Czcionka tutaj jest krojem bezszeryfowym o wszystkich literach. Dark Stone to normalnie rozmieszczona czcionka, która zawiera wszystkie duże litery, cyfry i znaki przestankowe.

Odważny i współczesny charakter z twardymi krawędziami tej czcionki sprawia, że jest to idealny wybór dla nagłówków, nagłówków, plakatów, brandingu, opakowań, tytułów i logo.

Learn More

4. Persona - Modny pogrubiony font

Persona. Image Credits: Design Cuts

Należąca do rodziny bezszeryfowych krojów pisma Persona jest nowoczesnym i modnym fontem o unikalnym wyglądzie. Posiada duże i małe litery, które mają różne formy.

Jedną z ekscytujących cech tej czcionki jest to, że można używać wielkich i małych liter w tym samym słowie, co sprawi, że Twoje projekty będą wyglądać bardziej wyróżniająco. Co więcej, wersja kursywy w tej czcionce może być używana do tworzenia kombinacji w twoich projektach.

Z tak wieloma funkcjami, ta czcionka nadaje się do plakatów, magazynów, nagłówków itp.

Learn More

5. Czcionka Majestical Bold

Majestical. Image Credits: Design Cuts

Oto pogrubiona czcionka odpowiednia dla mody, katalogów, brandingu, projektów retro i innych potrzeb projektowych. Czcionka Majestical Bold Font zawiera małe i duże litery, symbole, ligatury, alternatywy stylistyczne i więcej.

wiadomość sponsorowana

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dodatkowo otrzymujesz również wielojęzyczne wsparcie z tą czcionką. Ta czcionka pochodzi z normalnym odstępem i może być zoptymalizowana do dużego (wyświetlacz / plakat) rozmiaru.

Dowiedz się więcej

6. Andaluzja - czcionka pogrubiona

Andalusia. Image Credits: Design Cuts

Oto pogrubiona czcionka, która ma nowoczesny wygląd. Andalusia jest normalnie rozmieszczonym pogrubionym fontem, który cechuje się niesamowicie klasycznym stylem, zachowując przy tym przyjazną atmosferę. Zawiera duże i małe litery, cyfry, ligatury, swashes, alternaty i interpunkcje.

Ten font posiada również wielojęzyczne wsparcie, co czyni go idealnym do tworzenia oryginalnych i wybitnych projektów.

Learn More

7. Bullate - Blobby Bold Font

Bullate. Image Credits: Design Cuts

Jest to zabawna, ręcznie rysowana czcionka bezszeryfowa inspirowana przekąską dla dzieci, komiksem, storybookiem, kreskówką, filmem i żywą koncepcją wizualną. Bullate to normalnie rozmieszczona czcionka, która może być zoptymalizowana do dużego (wyświetlacz/plakat) rozmiaru.

Nawet jeśli każdy pojedynczy znak w tej czcionce jest zbudowany przez szkic, to nadal trzyma ręcznie rysowany styl na każdej krawędzi. Ten font zawiera wielkie i małe litery, cyfry, interpunkcję itd.

Learn More

8. Czcionka Stay Bold

Stay Bold. Image Credits: Design Cuts

wiadomość sponsorowana

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Uzyskaj ręcznie malowaną czcionkę o stylowym charakterze. Stay bold font comes packed with features like uppercase & lowercase characters, numerals, punctuations, alternate characters, OpenType features, and more.

Ta czcionka jest doskonała dla wyświetlaczy i może być również używana w różnych potrzebach projektowych jak loga, nagłówki, koszulki, zaproszenia ślubne, oznakowania, plakaty, odznaki i etykiety. Dodatkowo czcionkę tę można wykorzystać także do prezentacji projektów rękodzielniczych.

Learn More

9. Reymond - Czcionka pogrubiona

Reymond. Image Credits: Design Cuts

Jeśli szukasz eleganckiej i odważnej czcionki skryptowej, powinieneś sprawdzić tę czcionkę. Reymond jest normalnie rozmieszczoną pogrubioną czcionką, która może być zoptymalizowana do dowolnego rozmiaru. Oprócz standardowych znaków, ta czcionka zawiera cyfry, interpunkcje, wsparcie wielojęzyczne i więcej.

Na pewno zakochasz się w uniwersalnym stylu czcionki, który sprawia, że nadaje się do zaproszeń ślubnych, sztuki papeterii, przyciągających wzrok postów w mediach społecznościowych i więcej.

Learn More

10. The Blast - pogrubiona czcionka

The Blast. Image Credits: Design Cuts

The Blast jest pogrubioną czcionką opartą na sansie, która posiada unikalne małe litery, aby twoje projekty wyglądały futurystycznie i nowocześnie. Ten font posiada wielkie i małe litery, cyfry, interpunkcję, symbole i wsparcie wielojęzyczne.

Ta czcionka jest również dostarczana z specjalnymi alternatywami, aby twój projekt się wyróżniał. Możesz użyć tej czcionki do różnych projektów, zwłaszcza do tworzenia logotypów. Możesz mieszać i dopasowywać duże i małe litery w tej czcionce, aby Twoje logo było bardziej czytelne.

Learn More

11. Nefilt - Unikalna pogrubiona czcionka

Nefilt. Image Credits: Design Cuts

Przywitaj się z odważną czcionką skryptową, która również ma unikalny i nowoczesny wygląd. Nefilt to pogrubiona czcionka, która zawiera duże i małe litery, cyfry, symbole i ligatury.

Ten font ma również wsparcie wielojęzyczne, dzięki czemu nadaje się do magazynów, nagłówków, plakatów itp. Odważny i stylowy wygląd tej czcionki doda iskry do każdego projektu.

Learn More

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

12. Breakout Bold Script Font

Breakout. Image Credits: Design Cuts

Poznaj Breakout, to starannie zaprojektowany pogrubiony font skryptowy idealny do logotypu, druku cyfrowego, opakowań, t-shirtów, postów w mediach społecznościowych, towarów i wielu innych. Ten starannie ręcznie napisany odważny font skryptowy występuje w dwóch stylach - regularnym i szorstkim.

Każda litera w tej czcionce ma wiele alternatyw, aby Twoje projekty wyglądały unikalnie i atrakcyjnie. Czcionka jest również świetna do nadania solidnego i wyróżniającego się wrażenia.

Learn More

13. Czcionka Mathline Bold Script

Mathline. Image Credits: Design Cuts

Zainspirowany trendami mody, Mathline to odważny font skryptowy idealny do plakatów, logotypów, zaproszeń, drukowanych cytatów, kart, zaproszeń, opakowań produktów, papierów firmowych, projektów odzieży, nagłówków, etykiet i innych.

Ta czcionka jest zakodowana z Unicode PUA, co pozwala na dostęp do wszystkich dodatkowych znaków w tej czcionce bez użycia specjalnego oprogramowania do projektowania.

Learn More

14. Retrips - Bold Serif Font

Retrips. Image Credits: Design Cuts

Oto nowoczesna i miękka, pogrubiona czcionka serif, która pochodzi z wieloma ligaturami i alternatywami, aby twoje prezentacje i loga wyglądały bardziej oszałamiająco i wyróżniały się.

Ta czcionka zawiera duże i małe litery, cyfry, symbole, wielojęzyczne znaki, ligatury i alternatywy dla każdego znaku. Retrips sprawi, że Twój projekt graficzny będzie wyglądał retro i szykownie. Możesz również użyć tej czcionki do plakatów, wydarzeń, postów w mediach społecznościowych itp.

Learn More

15. Czcionki Storybook Regular & Bold

Storybook. Image Credits: Design Cuts

Uzyskaj ręcznie rysowaną czcionkę, która jest nie tylko prosta i łatwa do odczytania, ale ma ciepły i organiczny charakter. Czcionki Storybook regularne i pogrubione mogą być używane w miejscach, gdzie wymagana jest duża ilość tekstu.

Dzięki tej czcionce możesz mieć pewność, że Twoja praca nadal będzie swobodna i łatwa do odczytania. Ten font jest idealny do projektowania papeterii, wydawania książek, projektowania logo, tożsamości marki, opakowań, kartek okolicznościowych itp.

Learn More

16. Bigtime - Bold Signature Font

Bigtime. Image Credits: Design Cuts

Jeśli szukasz odważnej czcionki do podpisu, powinieneś sprawdzić tę czcionkę. Bigtime bold signature font prezentuje naturalny, nowoczesny i luksusowy styl. Ten font posiada duże i małe litery, cyfry, interpunkcję i wsparcie wielojęzyczne.

Użycie stylistycznych alternatyw w tej czcionce wymaga profesjonalnego oprogramowania do projektowania, takiego jak Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign lub Inkscape.

Learn More

17. Czcionka Primed Bold Brush

Primed Bold Brush Font. Image Credits: Design Cuts

Witamy, śmiały, chunky i ręcznie rysowany font pędzlowy gotowy do zrobienia dużego wrażenia. Primed to autentyczny, odważny font skryptowy, który jest wykonany prawdziwymi markerami. Ten font jest zapakowany w duże i małe litery, zestaw 18 swashes, 47 ligatur i wiele więcej.

Z tak wieloma funkcjami, ta czcionka jest idealna do wyświetlania tekstu, odręcznych cytatów, logo, opakowań produktów itp.

Learn More

18. Maille - pogrubiona czcionka do wyświetlania

Maille. Image Credits: Design Cuts

Oto pogrubiona czcionka skryptowa zasilana przez cechy OpenType jak kontekstowe alternaty, ligatury i zestawy stylistyczne z nutą retro. Maille posiada kolekcję ponad 700 glifów i doskonały zwarty i gładki styl, co czyni go idealnym dla dużych nagłówków, brandingu, opakowań, edytoriali, reklam, itp.

Co więcej, funkcje OpenType w tej czcionce obejmują stylistyczne alternaty z uroczymi świstami, formami początkowymi i końcowymi, a także alternaty kontekstowe, aby wzbogacić swój tekst i stworzyć piękne projekty.

Learn More

19. Golden Metafor - Klasyczny pogrubiony font serif.

Golden Metafor. Image Credits: Design Cuts

Ten klasyczny, pogrubiony font szeryfowy jest naładowany pięknymi znakami i ligaturami, co ułatwia tworzenie logo dla twojego brandingu i biznesu.

Golden Metafor posiada również duże i małe litery oraz cyfry, które sprawiają, że jest idealny do różnych projektów, takich jak logo i branding, zaproszenia, posty w mediach społecznościowych, papeteria, projekty ślubne, reklamy, projekty produktów, etykiety, drukowane cytaty, opakowania produktów, fotografia i wiele innych.

Dowiedz się więcej

20. Reikna - Classy Bold Serif

Reikna. Image Credits: Design Cuts

Reikna to klasyczna, pogrubiona czcionka serif, odpowiednia dla różnych projektów, takich jak logo, branding, zaproszenia, papeteria, drukowane cytaty, opakowania produktów, projekty ślubne, posty w mediach społecznościowych, reklamy, projekty produktów, znaki wodne, wydarzenia specjalne itp.

Ta czcionka zawiera duże i małe litery, cyfry, znaki alternatywne i ligatury. Ta czcionka jest zakodowana za pomocą Unicode PUA, co pozwala na dostęp do wszystkich dodatkowych znaków bez konieczności stosowania specjalnego oprogramowania do projektowania.

Learn More

21. Czcionki Bastro

Bastro. Image Credits: Design Cuts

Bastro to odważny font retro, który ma atrakcyjny, nowoczesny, nostalgiczny i piękny wygląd. Możesz użyć Bastro Serif dla każdego projektu, który daje nowoczesny nostalgiczny wygląd.

Ta czcionka jest zakodowana PUA, więc możesz uzyskać dostęp do wszystkich glifów i swashes z łatwością poprzez mapę znaków lub Character Viewer w mac!

Możesz używać tej czcionki w każdym programie, który obsługuje funkcje OpenType i panele glifów. Możesz mieć dostęp do tej czcionki z każdą aplikacją Adobe i Corel Draw, zbyt.

Learn More

22. Czcionki Buffalo

Buffalo. Image Credits: Design Cuts

Jeśli chcesz zobaczyć czcionkę, która ma w sobie męskość i silny wygląd, Buffalo jest dla ciebie. Czcionka posiada mniejszą wysokość, co czyni ją atrakcyjną dla nagłówków. Jest to ostateczna czcionka dla pięknych krzywych i kształtów. Zachowuje wszystkie krzywe, które utrzymują go jako czcionkę, która zachowuje śmiałość i zachowuje swoje piękno.

Buffalo posiada również wszechstronność. Zawiera miękkie, konturowe, inline i cieniste natury. Zróżnicowana natura czcionki sprawia, że jest to odważna czcionka do robienia mocnych nagłówków i odważnych tytułów oraz idealna do brandingu.

Learn More

23. Humblest Pro

Humblest Pro. Image Credits: Design Cuts

Jeśli polujesz na najlepszy europejski font wspierający język, Humblest Pro jest idealnym wyborem, ponieważ zawiera te cechy i zachodnie europejskie elementy wsparcia wielojęzycznego.

Zawiera wszystkie wielkie litery i alternatywy kontekstowe. Obejmują one również dekoracyjne swashes. Ponadto dostępnych jest wiele ligatur dla małych liter.

Learn More

24. Montreux Classic

Montreux Classic. Image Credits: Design Cuts

Montreux Classic to klasyczna wersja, która zawiera sześć najbardziej podstawowych i uniwersalnych stylów. Posiada również pełną obsługę języka łacińskiego. Jest pięknie wyrazisty, z unikalną osobowością pokazaną w małych współczesnych detalach.

Te nowoczesne i dynamiczne czcionki literowe są bardziej geometryczne. To również zawiera najlepszy solidny zestaw 132 czcionek bogaty w funkcje OpenType. Ta wszechstronna czcionka wygląda na czystą i neutralną, która jest znanym i renomowanym szwajcarskim krojem projektowym. Ta skrupulatnie wykonana elegancka czcionka nadaje się do projektów komercyjnych, takich jak finanse, bankowość, zdrowie, IT lub środowiska prawne.

Zestaw czcionek pochodzi z sześcioma stylami czcionek, takimi jak lekki, lekki kursywny, regularny pogrubiony i pogrubiony kursywny. Zawiera również glify i rozszerzone wsparcie języka łacińskiego.

Learn More

25. JUST Sans® Czysty, nowoczesny, minimalistyczny, geometryczny krój pisma

JUST Sans to bardzo wszechstronny, pogrubiony krój o ujmującym, modernistycznym cieple, geometrycznej czytelności i charakterystycznym przyjaznym zgryzie.

Zaprojektowany jako profesjonalny nowoczesny geometryczny bezszeryfowy krój, JUST Sans jest zarówno poważny jak i przyjazny, neutralny, ale ciepło wyrazisty, techniczny, ale nie jawny, i znajomy, ale wystarczająco unikalny, aby stać samodzielnie.

Z otwartymi znakami i dużą szerokością, JUST Sans ma elegancki, współczesny charakter, z ostrymi, kątowymi zakończeniami, które nadają mu przyczepność i sprawiają, że jest tak ekspresyjnie ujmujący.

Dla miłośników nowoczesnych czcionek bezszeryfowych, którzy szukają czegoś bardziej ciepłego, otwartego i wyrazistego, JUST Sans jest dla Ciebie.

Możesz pobrać JUST Sans w Envato Elements.

Pobierz JUST Sans

26. Czcionka do pisania ręcznego Grulaks

Czcionka do pisania ręcznego Grulaks. Image Credits: Design Cuts

Przedstawiamy Grulaks, unikalny freestyle handwritten display script font z odważnymi konsekwentnymi pociągnięciami i zabawnymi postaciami z ligaturami i alternatywami. Czcionka Grulaks obsługuje ponad 100 języków. Grulaks najlepiej nadaje się do projektów logo, mediów społecznościowych, tytułów filmów, tytułów książek, krótkich i długich liter tekstowych. Mogą pracować jako twoja drugorzędna czcionka tekstowa z bezszeryfową lub serif. Możesz sprawić, że Twój projekt będzie bardziej kreatywny i oszałamiający niż już jest dzięki czcionce Grulaks. Jeśli szukasz jednej z najlepszych pogrubionych czcionek dla przyciągających wzrok projektów to Grulaks jest świetnym wyborem.

Learn More

Często zadawane pytania

Co masz na myśli mówiąc o pogrubionych czcionkach?

Pogrubione czcionki tworzą silne i wyraziste oświadczenie, aby przyciągnąć uwagę publiczności. Kluczowym czynnikiem jest to, że twoje projekty muszą przyciągać tłum.

Nazwij czcionkę, która ma miękki i pogrubiony wygląd czcionki serif?

Retrips to nowoczesna i miękka, pogrubiona czcionka szeryfowa, która jest dostarczana z wieloma ligaturami i alternatywami, aby Twoje prezentacje i logo wyglądały bardziej oszałamiająco.

Nazwij czcionkę, która ma w sobie pewien stopień męskości?

Czcionka Buffalo ma śmiały, męski wygląd do tworzenia wyrazistych oświadczeń.

20+ Najlepsze pogrubione czcionki dla przyciągających wzrok projektów i brandingu

Kiedy szukasz czcionek, aby przyciągnąć tłum, upewnij się, że zawsze masz odpowiedni rodzaj czcionki do swoich projektów. Powyższa kolekcja pogrubionych czcionek może być wykorzystana w różnych projektach, aby wywołać odpowiedni rodzaj wiadomości i przykuć uwagę docelowych odbiorców.

Related Posts

 • Top 100 najlepszych czcionek wszech czasów
 • Top profesjonalne czcionki
 • Najlepsze czcionki bezszeryfowe
 • Najlepsze darmowe czcionki bezszeryfowe
 • Najlepsze nowoczesne czcionki
 • Najlepsze czcionki szeryfowe
 • Najlepsze czcionki bezszeryfowe