25+ Best Tattoo Fonts for Graphic Design & Tattoo Art (August Update)

29 grudnia 2022

Tatuaż jest jedną z najstarszych form sztuki, które ludzie nadal celebrują dzisiaj. Niezależnie od tego, czy chodzi o tatuaż dla poparcia, czy po prostu o akt umieszczania trwałych wzorów na ciele, tatuaże są imponującymi dziełami sztuki.

Znane również jako czcionki blackletter, projekty tekstowe tatuaży konwencjonalnie przedstawiają średniowieczne liternictwo rękopiśmienne, dzięki czemu są łatwe do zauważenia i odczytania.

wiadomość sponsorowanaCo więcej, projektanci odkryli, że estetyka tatuażu jest idealnym elementem wizualnym dla wielu inicjatyw marki. Ponieważ sama koncepcja tatuażu jest zakotwiczona na przekazywaniu wiadomości i zasadniczo opowiadaniu historii, twórcy wykorzystali ten pomysł w niezliczonej ilości kampanii projektowych.

Czy szukasz najlepszej czcionki do tatuażu online? A może jakieś fajne czcionki do tatuaży? Mamy najlepsze czcionki tatuażu, które internet ma do zaoferowania!


NAJLEPSZE CZCIONKI DO TATUAŻU - NIEOGRANICZONE POBIERANIE: 50 Million+ Fonts & Design Assets

Pobierz wszystkie czcionki do tatuażu, których potrzebujesz i wiele innych elementów projektowych, dostępnych w miesięcznej subskrypcji, subskrybując Envato Elements. Subskrypcja kosztuje $16.50 miesięcznie i daje nieograniczony dostęp do ogromnej i rosnącej biblioteki ponad 50 milionów elementów, które można pobierać tak często, jak potrzebujesz (stock tattoo vector elements too)!


wiadomość sponsorowanaCzcionki tatuażowe świetnie sprawdzają się w przypadku opakowań napojów alkoholowych i wszelkich wymagań dotyczących brandingu, które potrzebują krawędzi, a Envato pomaga w dostępie do najlepszych zasobów.

Envato Elements pomaga przy projektowaniu towarów i produktów, ponieważ kilka aktywów projektowych pochodzi z makietami, abyś mógł zobaczyć, jak wyglądałaby twoja praca.

A to, co wyróżnia Envato, to jego przystępność i fakt, że można go anulować w dowolnym momencie bez opłaty za anulowanie.

Jeśli jesteś projektantem, który chce wejść na wyższy poziom, polecamy przyjrzeć się bliżej Envato, ponieważ kosztuje tylko 16,99$ miesięcznie.

DOWNLOAD NOW


20+ Najlepsze czcionki do tatuażu w 2022 roku - przegląd

 1. Incognite Tattoo Font
 2. Rumble Tattoos - czcionka do tatuaży
 3. Puerto Playful Tattoo Font
 4. BRADWICK - Czcionka do tatuażu marynarzy
 5. Custody Script - czcionka do tatuażu
 6. Gangsta Typeface | Czcionki do tatuażu
 7. EL PIRATOS - czcionka do tatuażu w stylu marynarskim
 8. Avestrava Tattoo
 9. The Lastring - czcionka do skryptów tatuażu
 10. Incognito Tattoo Font
 11. Familia Tattoo Lettering Font
 12. Chicano Vol. 02 | Styl tatuażu
 13. Rebel Nation - Czcionka Tattoo Graffiti
 14. Rumble Old School
 15. Czcionka Asia Impact
 16. Parlour Typeface
 17. Snubhore - Blackletter Typeface
 18. kroje pisma Bandung i Aceserif
 19. Knox Serif Typeface
 20. Huntly - czcionka do czarnych liter
 21. Wildcats Vintage Script Font
 22. Bogus Jack - Vintage Font
 23. EX01 - Nowoczesny font cieniujący
 24. Yellost Font - Najlepszy unikalny krój gotyckiego tatuażu
 25. Acuentre - Krój vintage gotyckiego tatuażu
 26. Sailor Girl - Pojedyncza linia duo font dla tatuaży
 27. Godbless Font - Najlepsza czcionka do tatuażu dla estetyki motocyklistów
 28. Alevantre - Śmiały skrypt do tatuażu w stylu vintage
 29. Rose Malow - Autentyczna czcionka do kaligrafii

The 25+ Best Tattoo Fonts for Branding and Tattoo Art.

1. Incognite Tattoo Font

Incognite Tattoo Font. Image credit: Envato Elements

wiadomość sponsorowana


Początek tej listy to czcionka, która oferuje każdemu klasyczne odczucie tatuażu. Incognite jest uderzającym fontem na pierwszy rzut oka, ale najlepiej nadaje się do tematów projektowych w segmentach motocykli, vape shopów i odzieży. Jest wyrazisty, czysty i stereotypowo męski. Jeśli nie wiesz, od której czcionki do tatuażu zacząć, oto twój znak od wszechświata, aby wybrać tę!

Pobierz teraz

2. Rumble Tattoos - krój czcionki do tatuaży

Rumble Tattoos - Tattoos Typeface. Image credit: Envato ElementsOptymalizacja

zakrzywione i przesadzone linie, Envato'

s

Rumble Tat

toos

jest stylistyczne oferty kursywy. Wyposażony w wielkie litery, małe litery, znaki interpunkcyjne i cyfry, można napisać wszystko, co trzeba z tym wyborem. Najlepiej nadaje się do nagłówków i projektów projektowych, które nie wymagają długich bloków słów, ten font jest świetny dla koszulek, kubków, vapes i innych pamiątek!

Pobierz teraz

3. Puerto Playful Tattoo Font

Puerto Playful Tattoo Font. Image credit: Envato ElementsJeden

z bardziej zabawnych wyborów z grupy, Puerto Playful jest wspaniałą fuzją komediowej i wyrazistej typografii. To, co wyróżnia go spośród innych pretendentów, to ostre krawędzie i prostokątne elementy. Jeśli szukasz czegoś, co nie jest zbyt agresywnie tatuażowe, ale dobrze przypomina formę sztuki, to jest to twój font.

Pobierz teraz

4. BRADWICK - Czcionka Sailor Tattoo

BRADWICK - Sailor Tattoo Font. Image credit: Envato ElementsJaka

jest dobra czcionka do tatuażu? Bradwick to klasyczna czcionka do tatuażu, która jest chunky i inspirowana retro, co czyni ją świetnym wyborem dla projektów projektowania tatuaży. Chociaż nosi elementy i wskazówki sztuki ciała, ten pick może świecić jasno w innych kreatywnych przedsięwzięciach również.

Pobierz teraz

5. Custody Script - czcionka do tatuażu

Custody Script - czcionka do tatuażu. Image credit: Envato Elements

wiadomość sponsorowana


Nowoczesny gotycki krój skryptu jest czcionką rodzinną dla każdego, kto jest na scenie tatuażu, więc ma sens, dlaczego to znalezisko Envato jest tak popularne w przestrzeni czcionek, jak również. Czytelny, kreatywny i chwytliwy, ten produkt natychmiast wymaga twojego spojrzenia.

Pobierz teraz

6. Gangsta Typeface | Fonts Tattoo

Gangsta Typeface - Czcionka do tatuażu z czarnych liter. Image creit: Envato ElementsInspirowany

tatuażami blackletter, Gangsta Type

face

jest pretendentem, który pozostaje wierny swoim korzeniom. Jego ostre krawędzie i grube granice są bardzo "gangsterskie" i pakuje własną historię. Pochodna silnej kultury miejskiej, ten produkt Envato jest najlepszym wyborem, jeśli to, czego szukasz, to estetyka, która wygląda i czuje się dokładnie jak tatuaże z lat 90.

Pobierz teraz

7. EL PIRATOS - Czcionka Sailor Tattoo

EL PIRATOS - Sailor Tattoo Font. Image credit: Envato ElementsJednym

z cieńszych i prawdopodobnie czystszych fontów na naszej liście jest EL PIRATOS. Dostępny w trzech wagach, projektanci mogą wybrać zwykły, pogrubiony lub czarny dla swojego następnego projektu. Nadaje się do praktycznie każdego zadania projektowego, które możesz wymyślić, ten produkt najbardziej rozwija się w publikacjach, oznakowaniach i opakowaniach marek.

Pobierz teraz

8. Tatuaż Avestrava

Avestrava Tattoo. Image credit: Envato

ElementsSprytna pochodna ze średniowiecznymi inspiracjami, Avestrava Tattoo to gotycka oferta, którą graficy uznają za oszałamiającą. Ze średniowieczną estetyką, ten font optymalizuje wiele linii, ostrych krawędzi i przesadnych ogonów. Jeśli szukasz wyszukanego ujęcia ukochanego klasyka, ten wybór jest drogą do zrobienia!

Pobierz teraz

9. The Lastring - Tattoo Script Font

The Lastring - Tattoo Script Font. Image credit: Envato ElementsGotycki

, vintage i uroczy, Lastring to klasyczny wybór, który jest idealny dla wielu projektów. Od wysiłków związanych z marką alkoholu do oznakowań sklepów, ten font tatuażu jest jednym z bardziej konserwatywnych pretendentów na liście, co czyni go idealnym dla tych, którzy nie chcą agresywnego liternictwa i trochę za dużo spunk.

Pobierz teraz

10. Incognito Tattoo Font

Incognito Tattoo Font. Image credit: Envato ElementsInspirowany

klasycznymi blackletterami i studiami tatuażu, czcion

ka

Incognito

Tattoo

jest niczym innym jak ukryta. Jego grube granice i wystające linie poziome sprawiają, że wyróżnia się. Jeśli pracujesz nad gotyckimi, plemiennymi i tatuażowymi projektami, nie pomylisz się z tym wyborem Envato.

Pobierz teraz

11. Czcionka Familia Tattoo Lettering

Familia Tattoo Lettering Font. Image credit: Envato ElementsChcesz

czegoś, co sprawia wrażenie eleganckiego i złożonego? Wypróbuj Envato's Familia Tattoo Lettering Font. W komplecie z szeroką gamą niezbędnych znaków, ta czcionka będzie wyglądać schludnie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest nagłówek lub tytuł. Książki, odzież, alkohol, restauracje - używaj go wszędzie tam, gdzie czujesz potrzebę!

Pobierz teraz

12. Chicano Vol. 02 | Styl tatuażu

Chicano Vol. 02 | Styl tatuażu. Image credit: Envato ElementsOptymalizując

przesadzone linie i zakrzywione krawędzie, Chicano Vol. 02 jest niepodobny do większości czcionek na tej liście tylko dlatego, że nie jest tak z natury gruby jak inne. Mimo to jest to fantastyczny wybór dla każdego, kto chce używać mocnych czcionek do tatuaży w swoich projektach.

Pobierz teraz

13. Rebel Nation - Font Tattoo Graffiti

Rebel Nation - Tattoo Graffiti Font. Image credit: Envato ElementsSportując

agresywność i energię młodości, Rebel Nation jest zarówno edgy jak i kreatywny. Natychmiast dodaj głębię do każdego ze swoich projektów dzięki wielkim literom, które mają efekt wewnętrznego połysku, podczas gdy małe litery są proste i smukłe.

Pobierz teraz

14. Rumble Old School

Rumble Old School. Image credit: Envato ElementsRumble Old

School może mieć onieśmielające wrażenie, ale jest w dużej mierze zakotwiczony na estetyce kaligrafii. Jeden z bardziej czytelnych fontów na naszej liście, ten produkt Envato jest uroczy, gruby i może zapewnić wyraźną, ale znajomą energię do wszystkich twoich projektów. Jest klasyczny bez bycia zbyt skomplikowanym!

Pobierz teraz

15. Czcionka Asia Impact

Opisywany jako konceptualny font skryptowy, Asia Impact jest inspirowany azjatycką tradycyjną kaligrafią. Przypominając agresywne retro pociągnięcia pędzlem na drewnie, ta czcionka jest głośna, gruba i chwytliwa. Jest kilka powodów, aby wybrać to znalezisko, ale głównym z nich jest to, jak bardzo jest ono wyraziste. Nie tylko jest unikalny, ale jest również atrakcyjny.

Pobierz teraz

16. Krój pisma Parlour

Parlour Typeface. Image credit: Envato ElementsPrzypominając salony

tatuażu i fryzjerskie, Parlour Type face składa piękny hołd innym czcionkom na naszej liście. Chociaż ma czysty i profesjonalny wygląd, jego grunge sprawia, że tym bardziej trudno oderwać od niego wzrok.

Pobierz teraz

17. Snubhore - Blackletter Typeface

Snubhore - Blackletter Typeface. Image credit: Envato ElementsA

blackletter typeface z nowoczesnym twistem, Snubhore jest idealnym wyborem dla każdego projektanta szukającego zaktualizowanej wersji klasycznej czcionki tatuażu. Jego chłodna, wielowarstwowa estetyka sprawia, że jest to świetny wybór dla inicjatyw brandingowych i projektów opakowań również!

Pobierz teraz

18. Kroje pisma Bandung i Aceserif

Bandung i Aceserif Typefaces. Image credit: Design CutsJednym z

bardziej wyszukanych fontów z tej grupy jest Band

ung

& Aceserif Type

faces.

Długie, eleganckie pociągnięcia sprawiają, że nadaje się do zaproszeń ślubnych, oznakowań, publikacji i innych kreatywnych przedsięwzięć. Jeśli szukasz czegoś klasycznego i czystego, to jest to czcionka dla Ciebie.

Pobierz teraz

19. Krój pisma Knox Serif

Krój pisma Knox Serif Typeface. Image credit: Design CutsSugestia

amerykańskiej kultury zachodniej i tętniącej życiem sceny tatuażu,

krój

Knox Serif Type

face

jest najlepszym znaleziskiem dla projektów w stylu vintage. Jego kwadratowa estetyka sprawia, że jest czytelny, a jego grubość sprawia, że jest łatwy w odbiorze. Zarówno sprytny jak i pomysłowy, użyj tego fontu do oznakowań, książek dla dzieci i więcej!

Pobierz teraz

20. Huntly - czcionka do czarnych liter

Huntly - Blackletter Font. Image credit: Design CutsAnother

awesome find in the blackletter font category, Huntly is a familiar sight that thrives in packaging designs and more. Idealny dla niezliczonych projektów projektowych, ten pick jest ostry, agresywny, i niesie ze sobą dużo spunk i postawy.

Pobierz teraz

21. Czcionka Wildcats Vintage Script

Wildcats Vintage Script Font. Image credit: Design CutsJeśli

styl kaligrafii vintage jest czymś, z czym lubisz pracować, to ta czcion

ka przypadnie Ci do gustu.

Bez przychodzenia zbyt silnego i głośnego, ten pretendent zachowuje tę samą kreatywną energię, którą posiadają tatuaże.

Pobierz teraz

22. Bogus Jack - Vintage Font

Bogus Jack - Vintage Font. Image credit: Design CutsSportując

estetykę czcionki blackletter konwencjonalne tatuaże są znane, czcionka Bogus Jack pakuje unikalny cios i dodaje krzywe, gdzie najmniej spodziewasz się ich pojawienia. Nieco bardziej złożone, ten projekt jest nowoczesne podejście do ukochanej klasyki czcionki tatuażu.

Pobierz teraz

23. EX01

EX01. Image credit: Envato ElementsEX01

to świetny nowoczesny font do tatuaży. Dzięki unikalnej mieszance cienkich i szerokich linii, ten krój pisma do tatuażu jest idealny dla projektantów i tatuażystów pracujących z postaciami o krótkiej długości.

Gdzie ta czcionka naprawdę wyróżnia się, jednak jest z unikalnymi znakami liczbowymi, jeśli chcesz uzyskać kod, datę lub numer projektu tatuażu w dół. EX01 jest jednym z najlepszych nowoczesnych czcionek do tatuażu dla projektantów i artystów tatuażu.

Pobierz teraz

24. Czcionka Yellost

Yellost Font. Image credit: Envato ElementsTa

nowoczesna czcionka do tatuaży to mniej stereotypowy krój pisma stylizowany na gotycki, który może świetnie działać w przypadku brandingu i projektów. Ta czcionka dla tatuaży może być właśnie tym, czego potrzebujesz, jeśli chodzi o wszelkie projekty związane z gotykiem.

Z bonusowymi ornamentami wektorowymi, aby umieścić unikalny spin na swoich projektach tatuaży i kreatywnej pracy, ta odważna i dekoracyjna czcionka pomoże Ci się wyróżnić.

Pobierz teraz

25. Acuentre - Krój pisma gotyckiego w stylu vintage

Acuentre. Image credit: Envato ElementsAccenture

jest jednym z bardziej popularnych czcionek gotyckich tatuaży tam. Z pięknym, ale edgy design, ten gotycki krój pisma działa dobrze dla koszulek, klubów, wydarzeń i napojów brandingowych.

Ta czcionka oferuje również kilka elementów vintage, które dodają do niej ogólne wyrafinowane uczucie. A z odrobiną rustykalnego smaku, ta czcionka może być właśnie tym, czego potrzebujesz dla swojego tatuażu lub projektu stylizowanego na tatuaż.

Pobierz teraz

26. Sailor Girl - Jednoliniowy duet fontów do tatuaży

Sailor Girl. Image credit: Envato ElementsMimo

, że często widzimy tatuaże w Blackletter lub zastraszających gotyckich czcionkach, Sailor Girl to krój pisma do tatuażu, który łamie te stereotypy. Nowoczesny i schludny do oglądania, Sailor Girl włącza bardziej minimalistyczny element do projektu tatuażu, rosnący trend w ciągu ostatniej dekady.

Idealnie nadaje się do kilku rodzajów wymagań projektowych i brandingowych, ta czcionka może działać dobrze na koszulkach, billboardach, opakowaniach i, oczywiście, projektowaniu tatuaży.

Pobierz teraz

27. Godbless Font - Tradycyjny font dla rowerzystów

Godbless Font. Image credit: Envato ElementsJeśli

chodzi o bardziej tradycyjny wizerunek kroju pisma do tatuażu, Godbless Font jest świetnym przykładem ulubieńca klubu motocyklistów. To co sprawia, że ta czcionka jest świetnym wyborem to fakt, że jest czytelna, nie jest to czcionka skryptowa, ale nadal jest zaskakująco onieśmielająca.

Z twardą jakością, która sprawia, że chcesz wskoczyć na Harleya i odjechać na zachód słońca, ten krój pisma jest solidnym wyborem dla wszelkich projektów związanych z tatuażami lub logo, które mogą pojawić się na twojej drodze.

Pobierz teraz

28. Alevantre - Odważny krój pisma w stylu vintage

Alevantre. Image credit: Envato ElementsAlevantre

to kolejna czcionka tatuażu w stylu vintage, którą możesz znaleźć się używając dość często. Jest to jedna z najlepszych czcionek do tatuażu dla napojów, koszulek, pokazów rowerowych lub po prostu prostego, zwykłego tatuażu projektowego.

Ta czcionka pochodzi z alternatywnymi znakami, wieloma dodatkami, ligaturami i wielojęzycznym wsparciem znaków, co czyni ją zarówno wszechstronną, jak i praktyczną w użyciu. I niezależnie od tego, jak planujesz używać tej czcionki, przekonasz się, że przyda się ona raz po raz.

Pobierz teraz

Rose Malow

Rose Malow. Image Credits: MyFontsRose Malow

jest nowoczesną czcionką typu Script. Jeśli szukasz klasycznej, uroczej i stylowej czcionki, to ta jest dla Ciebie. Czcionka rose malow została zaprojektowana do tworzenia atrakcyjnych grafik tekstowych dla twoich projektów. Robi doskonały wybór dla prostego, klasycznego i eleganckiego wyboru dla sztuki tatuażu. Zawiera więcej niż 50 ligatur i wielojęzyczne wsparcie.

Pobierz teraz

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest najlepsza czcionka do brandingu?

Czcionki Yellost i Bandung & Aceserif są najlepszymi czcionkami do tatuażu, ponieważ są unikalne i odważne i dają ogólne wrażenie nowego współczesnego projektu tatuażu. Są to również dobre czcionki dla każdego wymogu projektowania gotyckiego.

Jaka jest najlepsza czcionka gotycka dla tatuaży?

Avestrava Tattoo, Incognito Tattoo Font i Huntly są najlepszymi gotyckimi i czcionkami na tej liście. Avestrava ma wspaniałą średniowieczną atmosferę, podczas gdy Incognito ma wspaniałe linie i kąty idealne dla "gotyckiego tribala". Huntly, z drugiej strony, jest agresywnym gotykiem, ale ma krzywe i wiry, dzięki czemu wydaje się również poetycki i przystępny.

Jaka jest dobra azjatycka stylizowana czcionka do tatuażu?

CzcionkaAsia Impact to świetny font, który jest pod wpływem azjatyckiej kaligrafii, z hałaśliwymi pociągnięciami pędzla i unikalną krzywizną.

Jakie są niektóre dobre czcionki skryptowe dla tatuaży?

Custody Script - Tattoo Font to dobra czcionka skryptowa do tatuaży i projektów tatuaży, które wymagają odważniejszego podejścia.

Jakie są najlepsze czcionki vintage do tatuaży?

Rumble Old School i Parlour Typeface to czcionki w stylu vintage i w starym stylu, które są idealne dla wszelkich wymagań dotyczących brandingu vintage, które możesz napotkać dzięki ich bardziej klasycznej estetyce.

Jaka jest dobra czcionka dla pirackich tatuaży?

My wybralibyśmy EL PIRATOS jako dobry font do pirackich tatuaży, który wygląda na taki, który mógłby być używany zarówno przez marynarzy jak i piratów.

Jaka jest dobra nowoczesna czcionka do tatuaży?

EX01 i Knox Serif Typeface to dobre nowoczesne czcionki do tatuaży, które są bardziej czytelne i dużo mniej krzywe niż większość czcionek na tej liście.

Więcej Top Fontów

 • Najlepsze czcionki luksusowe do projektowania
 • Najlepsze czcionki serif dla designu

 • Najlepsze czcionki cieniujące dla dynamicznej głębi
 • Najlepsze czcionki szeryfowe
 • 10 najlepszych czcionek dla czystego i minimalnego projektowania logo
 • 30 czcionek, które wszyscy projektanci muszą znać i powinni posiadać
 • 15 oszałamiających kombinacji czcionek
 • Top 100 najlepszych czcionek wszech czasów
 • 27 klasycznych i eleganckich czcionek

25+ Najlepsze czcionki do tatuażu dla projektowania graficznego i sztuki tatuażu

Podczas gdy istnieją praktycznie tysiące czcionek do tatuażu dostępnych w internecie, wszyscy możemy się zgodzić, że nie każdy krój pisma jest pięknie wykonany. To powiedziawszy, mamy nadzieję, że 25+ Best Tattoo Fonts for Designers, które skompilowaliśmy na tej liście, pozwoliło Ci zawęzić wybór.

Jaka jest twoja ulubiona czcionka do tatuażu tutaj? Daj nam znać, komentując!