Jaki jest idealny pomysł na prezent - Fotoksiążka!

26 września 2018

Fotoksiążka na prezent

W ciągu całego roku znajdziemy  w kalendarzu daty, podczas których mamy okazję obdarować prezentami swoich bliskich. Najlepiej gdy prezent jest oryginalny, niepowtarzalny i idealnie dopasowany do osoby obdarowywanej. Co zrobić, gdy nie mamy żadnego dobrego pomysłu na prezent. Nie chcemy przecież sprezentować  bliskiej osobie skarpetek czy gotowego zestawu kosmetyków. W takiej sytuacji warto pomyśleć o możliwością zamówienia fotoksiążki.

Fotoksiążka jest albumem  specjalnie zaprojektowany i złożonym  z Twoich zdjęć, a także  grafik i tekstów. Nie posiadasz talentu do projektowania, nie znasz się  na grafice, lub po prostu nie masz pomysłu, jak zaprojektować taki album? Nie ma problemu, posiadamy gotowe szablony, stworzone z myślą o każdej okazji, korzystanie z szablonów jest bezpłatne, należy jedynie dodać swoje zdjęcia. Prezenty powinny być jak najbardziej spersonalizowane, tak by osoba obdarowana poczuła się wyjątkowo. Właśnie dlatego fotoksiążka jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego.

Dla dziadków

Fotoksiążka to doskonała propozycja na prezent dla Dziadków , czyli ludzi, którzy w największym stopniu cenią razem spędzony czas i wspomnienia. Opracuj album związany z życiem rodzinnym, przedstaw w fotoalbumie jak dorastają ich wnuki, wykonać coś niepowtarzalnego, co będzie sprawiało wszystkim  radość przez cały rok.

Spraw, by  prezent prezentował się jeszcze bardziej efektownie i  wybierz materiałową okładkę, która uczyni Twój album klasycznym i eleganckim.

Dla ukochanej, ukochanego

Przy pomocy fotoksiążki, poszczególnych zdjęć odpowiednio ułożonych, tak iż tworzą całą historię Waszej znajomości z drugą połówką, możesz  przywołać piękne chwile oraz sprawić by ukochana osoba dzięki zdjęciom mogła na nowo cieszyć się pięknymi wspomnieniami wspólnych chwil. Przesłaniem tak stworzonego albumu  poza Waszymi zdjęciami jest wyrażenie uczucie, które Was łączy i na nowo przywołuje przeżyte chwile. A może chcesz zachować na dłużej  wspólnie spędzone wakacje i jednocześnie mieć piękną pamiątka z nich. Tutaj jedynym ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia.

Projekt albumu zdjęć

Dla najlepszego przyjaciela

Nic lepiej nie umacnia przyjaźni od prezentu stworzony specjalnie dla kogoś, kto jest dla nas wyjątkowy. Zdecyduj się na jeden z wielu szablonów naszych fotoksiążek, i utrwal Wasze wspólnie spędzone chwile. Po latach będzie miło móc otworzyć taką fotoksiążkę i przywołać w pamięci wspólnie przeżyte chwile. 

Dla żony, męża

Twój współmałżonek posiada swoją pasję? Być może uwielbia gotować, a przepisy kulinarne zawieruszają się często na luźno zapisanych kartkach. Nasza fotoksiążka  nie jest tylko albumem na zdjęcia. Użyj swojej wyobraźni, zdecyduj się na odpowiedni szablon, i opracuj książkę kucharską z najlepszymi przepisami drugiej połówki.

Zastanów się, a  na 100% przyjdzie Ci do głowy jeszcze mnóstwo pomysłów na zastosowanie naszych fotoksiążek .Mogą one przyjmować różne kształty i rozmiary kwadratowe, pionowe, poziome, małe i duże, z różnymi formami wykonania sztywnych kartach, albo w materiałowych okładach. wybór należy Sam zdecydujesz jaką wybierzesz dla siebie lub bliskich osób. Możesz również  dopasować parametry swojej fotoksiążki, aby pasowała ona najlepiej do osoby, której ma zostać sprezentowana.

Po zaprojektowaniu w najdrobniejszym detalu wystarczy go zapisać i zamówić u nas jego wydrukowanie – i gotowe! Twoja fotoksiążka z samodzielnie zrobionymi przez Ciebie zdjęciami jest już skończona. To doskonały pomysł na zrobienie prezentu dla bliskich: dla rodziców, dziadków czy ukochanej osoby. Znalezienie takiej oryginalnej, osobistej niespodzianki pod choinką na pewno przyniesie obdarowanemu wiele radości.

Warto zostawić cząstkę siebie naszym najbliższym.